hakkı

Roth dünya genelindeki satış ofisleriyle enerji ve sıhhi tesisat sistemleri üreten uluslararası bir üreticidir. Üç kademeli satış kanalıyla pazara, marka ürünlerin servisini sağlamaktadır.

Sloganımız ‘enerji dolu yaşam’ anlayışımızla iyi-mühendislik-üretimi ağımız içinde sorunsuzca çalışan yenileyici enerji sağlama sistemleri, uygun maliyetli enerji depolama sistemleri ve enerji dağıtım sistemleri üretmek üzerine kuruludur. Tüm sistemleri tek bir kaynaktan sağlamaktayız. Roth bunun yanında  üstün kaliteli duş sistemlerini de tedarik etmektedir.

Şirket içi Ar-Ge ekibiyle, Roth 60 yılı aşkın süredir yüksek sanat seviyesinde iç  sistemlerde  öncü marka olmuştur. Tüm ürünlerimiz DIN EN ISO 9001 uyumluluğuyla üretilmektedir ve tüm uyumluluk standartlarına uygundur. Geniş satış alanı ve destek ağı; yerel, hızlı cevap veren, ticari ve mühendislik desteği ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Destek hattımız ve mühendislik servislerimiz en zorlu sorunları ele alan uzmanlığa sahiptir. Hizmet yelpazemiz ayrıca fabrika eğitimini ürün ve yazılım seminerlerini ve internet servislerini içermektedir.

Roth’un 1.sınıf hizmet portfoyü; ürünün ömrünü doldurmasından sonra devam eden satış sonrası garantisi, 10 yıl yedek parça bulundurma, hızlı etkileşim süresi, zamanında yedek parça teslimi ve ürün garantisini içerir. ZVSHK (Alman Ulusal Merkezi Isıtma Derneği) tarafından işletilen kalite mührü düzenindeki üyeliğimiz ilkelerinden vazgeçmeyen kalite ve müşteri hizmetlerimiz konusundaki  taahhütümüzün açık göstergesidir.

 

Fam_Roth_350