top of page

Roth Türkiye 

Resim10.jpg

Roth Werke GMBH Şirket

Roth, dünya çapında ofisleri bulunan çok uluslu bir enerji ve sıhhi tesisat sistemleri üreticisidir. Yerleşik marka ürünlerini üç katmanlı bir satış kanalı aracılığıyla pazara sunmaktadır.

"Enerji dolu yaşamak" sloganımıza dayanarak, rejeneratif enerji tedarik sistemlerimiz, uygun maliyetli enerji depolama sistemlerimiz ve enerji dağıtım sistemlerimiz, iyi tasarlanmış bir ürün ağında sorunsuz bir şekilde birlikte çalışır. Tek bir kaynaktan komple sistemler sağlıyoruz. Roth ayrıca üstün kaliteli duş sistemleri de sunmaktadır.

Roth Werke GMBH Şirket içi Ar-Ge ekibi ile Roth, 70 yılı aşkın bir süredir son teknolojisi ile Almanya'da üretiminde sistemlerde ölçütler belirlemektedir. Roth Werke GMBH  DIN EN ISO 9001:2008 sertifikasına sahiptir ve ürünlerimiz yürürlükteki tüm standartlara uygundur. Kapsamlı bir saha satış ve destek ağı, müşterilerimize yerel, hızlı yanıt veren ticari ve mühendislik yardımı ve tavsiyesi sağlar. Yardım hattımız ve mühendislik hizmetlerimiz, en zorlu zorlukların üstesinden gelmek için gereken uzmanlığa sahiptir. Hizmet yelpazemiz ayrıca fabrika eğitimi, ürün ve yazılım seminerleri ve İnternet hizmetini de içermektedir.

Roth'un yüksek kaliteli servis teklifi, ürün durdurulduktan sonra satış sonrası garanti, on yıllık yedek parça garantisi, kısa reaksiyon süreleri, hızlı yedek parça tedariki ve garantisini içerir. Bunu, 2019 yılında bize yeni kalite işareti "sertifikalı üretici" ödülünü de veren Sıhhi Tesisat, Isıtma ve İklimlendirme Merkez Birliği (ZVSHK) üyeliği önemle paylaşılmaktadır. Roth Türkiye Temsilciği 2007 yılından itibaren ISISO Mühendislik İnş.Taah.San.ve Tic.Ltd.Şti firması olarak yürütülmektedir.

bottom of page